www.scifi.sk
Akty X
2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
X loverin asi si mala pravdu. Film je lepšie pozret si dvakrát - na druhý krát sa mi zdal lepší a bavil ma viac :))) Asi si len treba na to zvyknút heh
 Patrik (5.08.2008)

No...vcera som sa vratila. Bolo to uzasne. Hladiet na Davida a Gillian zo vzdialenosti 10 metrov, nehladiac cez monitor, kameru ci na fotku. Uzasne. Mam autogram od Chrisa a Franka a Frank mi potriasol rukou. Su to fantasticki ludia. Vidiet na nich ako ich strasne tesi kontakt s fanusikmi. Pocet videni noveho filmu som zvysila na 3 a pojdem este minimalne 5krat :-)
 xloverin (2.08.2008)

CO nam tym chces povedat Xloverin?? hm... ?!? Ale tento film podla mojho nazoru medzi tie "inteligentne" nepatri. Je len slaby. Ale aj tak ho milujem. A ako bolo vlastne? Videla si Davida a Gillian? Aki su?
 Ivette M.L. (30.07.2008)

Odporucam si precitat cely tento thread: kultx.cz/forum/viewtopic.php?f=21&t=295 Do pozornosti davam vetu: Think. This is not an easy movie. However, it is an intelligent one.
 xloverin (29.07.2008)

Mam karty x-files colectibe card game na predaj, cena dohodou
 mitoxy (28.07.2008)

Na film X files 2 som sa dostal až tento víkend, ale celý týžden som sledoval a čítal recenzie na tento film. Celý čas som si myslel, že negatívne ohlasy na tento film sa ma netýkajú, že nech bude film akýkoľvek, mne sa bude páčiť - nestalo sa. Svoj komentár na tento film je asi nasledovný: dej je nudný, nie je tam žiadna mystéria ani originalita - podobný príbeh sme mohli viackrát vidieť v jednotlivých epizodach. Nebola tam v podstate žiadna mystéria, ani napätie. Scény, ktoré by mohli byť napínavé neboli dopracované a hned sa skončili, s tým, že si ich divák má domyslieť sám. X Files I want to believe je pre mňa sklamaním; je to v podstate len o Mulderovi a Scullyovej, čo sa s nimi stalo potom ako odišli z FBI. Nič viac. (Ona je lekárka, a Mulder sa venuje tomu, čomu sa venoval aj predtým - paranormálnym javom). Napriek faktu, že film bude prepadák, ostávam fanúšikom seriálu, a film musím mať na dvd i v knižnej podobe :)))) A stále dúfam, že napriek tejto blamáži, ktorú film (predpokladám) utŕži, bude natočený další celovečerný film (mohla by byť ešte aj séria navyše - ale to je asi nereálne).
 Patrik (27.07.2008)

Trojku nenatocia ak bude viac ludi s pristupom ako mas ty :-)
 xloverin (27.07.2008)

To myslis vazne? No to snad nie... Vies co, vcera som odisla z kina fakt sklamana, lebo to neboli akty x, ake poznam, nemalo to z nich vonkoncom nic, skratka, dufala som v nieco ine. Ale kedze su Akty X v mojej krvi uz 11 rokov, dnes som to prekusla a tesim sa z toho, ze som ich videla opat spolu. Film je neskutocne mizerny, ale ja si ho urcite pozriem niekedy na DVD este raz a budem dufam, ze natoci aj trojku, kde otvoria stare otazky, ako slubili a bude to mat s Aktami X spolocne viac, ako nazov. Avsak po tychto ubohych zarobkoch, co budu mat myslim, ze to nehrozi. A je to fakt skoda.
 Ivette M.L. (26.07.2008)

No na konci ukazali pohlad zhora na lodku, Mulder v plavkach vesloval a Scullyova tiez v plavkach lezala v clne a ako sa kamera vzdalovala, tak obaja zakyvali. Inak viaceri ludia mali tento nazor co ty a zmenil sa im po tom ako ten film pozreli este raz.
 xloverin (26.07.2008)

Co vlastne bolo za titulkami? Z kina odisli vsetci hned, ako pochopili, ze to cudo je fakt koniec filmu a ani nevie, az teraz som sa docitala, ze je tam vraj nieco zaujimave. Co to bolo?
 Ivette M.L. (26.07.2008)

No, film som videla vcera a pokusam sa nan zabudnut. Nemalo to nic spolocne s Aktami X okrem toho, ze sa hlavne postavy volali Mulder a Scullyova. Bolo to nudne, zdlhave a nezazivne a ten koniec... To nebol Mulder a Scully a to neboli Akty X. Otrasne.
 Ivette M.L. (25.07.2008)

No, ja mam vlastny nazor. Ja som to uz videla. Kritici sa mozu strcit ;-) Napriek tomu,co Chris vravel, tento film bol robeny pre fanusikov a vsetci fanusikovia to ocenia. Ak nejaky kritik fanusyk nie je, smola.
 xloverin (24.07.2008)

Ani neviem, ci vam to vam povedat... Kritiky na Akty X z dneska su take zle, ze sa to ani neda opisat...
 Ivette M.L. (23.07.2008)

Xloverin, to Ti prajem, si ta prava, zasluzis si to! Nezabudni fotit a potom vsetko detailne popisat! Uzi si to!
 Ivette M.L. (22.07.2008)

Ty kokso .. GRATULUJEM :))))) To je vážne SUPER .. Gillian by som strašne chcel vidiet :) You´re the lucky one heh
 Patrik (16.07.2008)

Asi umriem. Vyhrala som listky na Londynsku premieru IWTB!!!!!! UVIDIM GILLIAN, DAVIDA, CHRISA, FRANKA na cervenom koberci!!!!!!
 xloverin (16.07.2008)

Už len 11 dní ........ :D
 Patrik (13.07.2008)

Ja uz mam naplanovanych 5 navstev :-D ale Gillian na stranke napisala,ze mame ist 10krat, takze este mam 5 volnych terminov :-D
 xloverin (8.07.2008)

Premiera je jasná :o)) .. Ale plánujem na to íst minimálne tri krát :))
 Patrik (7.07.2008)

No v ktorom to bude skor:-D
 xloverin (6.07.2008)

Ludičky kam pojdete? Do Auparku, či Polus?
 Patrik (6.07.2008)

Jaaaaaaaaaj už sa tak teším. Tiež som čekoval kiná a povinne som nahovoril kamarátov, že pojdu so mnou na X files do kina heh. Neviem sa dočkaaaat.
 Patrik (6.07.2008)

No takze je jasne ze 24.7. bude premiera filmu AKty X na Slovensku a co som pozerala programy kin tak na 24teho ho maju prichystany na stranke palace cinemas, tzn. bude bud v Auparku alebo v Poluse v BA, kto ide so mnou?:-D
 xloverin (6.07.2008)

No takze je jasne ze 24.7. bude premiera filmu AKty X na Slovensku a co som pozerala programy kin tak na 24teho ho maju prichystany na stranke palace cinemas, tzn. bude bud v Auparku alebo v Poluse v BA, kto ide so mnou?:-D
 xloverin (6.07.2008)

Gillian Anderson caka tretie dieta :-)
 xloverin (4.06.2008)

Ja sa zatial drzim:-D chcem zacat pozerat odznovu az po filme, bo do filmu by som to nestihla. Inaaak... Na stranke produkcnej spolocnosti Franka Spotnitza vzniklo nove forum. Ma uz okolo 280 clenov a som tam jedina slovenka, tak podporteee! network.biglight.com/forum
 xloverin (21.05.2008)

ja by som popravde privital radsej 10 seriu X files :) tak ale aj film bude dobry inak dopozeral som X files vsetky seriie a hned som zacal od zaciatku .. je to droga:)
 MANO (15.05.2008)

Trailer teraz uz vazne oficialny: comingsoon.net/news/movienews.php?id=44859
 xloverin (12.05.2008)

Hehe...no mohlo byt aj horsie! Btw. xfiles.com spustilo countdown na trailer:-) medzi nedelou a pondelom to vypukne!!
 xloverin (10.05.2008)

Hey .. na nete som čítal, že to Češi preložili ako Akta X 2: Uveříte .. Prijatelné, nie? heh
 Patrik (30.04.2008)

Nuz.... som sa sekla. Ale rozhodne je to dobry nazov, paci sa mi. Snad to prekladom uplne nedovrzaju.
 Ivette M.L. (21.04.2008)

Haha, nieco na tom pravdy bude Yvette, ale nazov I want to believe je uz oficialny, vcera o tom rozpravali Chris a Frank v New Yorku na ComiCone. Video stade je tu: media.movies.ign.com/media/379/379767/vids_1.html
 xloverin (19.04.2008)

Aaale moji. Nebudte naivni! Co kedy slovaci prelozili doslova? Film Step up premenovali na Let´s dance a mnohe ine. Nazvu "chcem verit" sa nemusite obavat, z toho bude nieco uplne ine. Inak, nemyslim si, ze sa tak bude film volat.
 Ivette M.L. (18.04.2008)

Heh fakt...slovensky preklad som si ani neuvedomila...Akty X:Chcem verit. Uhm :-D
 xloverin (17.04.2008)

Očakával som trochu iný názov, ale v tej vete sa skrýva vela mojich očakávaní heh, čo sa týka X files. Len jak to bude zniet v slovenčine že "Chcem verit"
 Patrik (17.04.2008)

Podla najnovsich sprav ma film nazov: I want to believe. Co si o tom myslite?
 xloverin (16.04.2008)

Dakujem, rozdavam info kde len mozem:-) strasne chcem,aby mal ten film uspech! Ozaj, pozrite xfiles.com na to pozadie...je to jeden z prvych oficialnych plagatov a je brutalne nadherny :-)
 xloverin (29.03.2008)

Xloverin,tvoje informacie maju NAOZAJ cenu zlata :-D. Skoda, ze ma teraz YouTube nejaku poruchu, neviem sa dockat, kedy to uvidim. PS: Ziadny strach, sam do kina z vas na Xfiles nikto nepojde. Uz sme minimalne traja :-P
 Ivette M.L. (28.03.2008)

Oficialny trailer k filmu bol zverejneny na Paley festivale dnes rano nasho casu. Uz je aj dakde na youtube:-) Btw. Xphilisti zas zhodili jednu stranku, tentokrat oficialnu stranku Paley festivalu:-D
 xloverin (27.03.2008)

Jeeeeeeej super. Neviem sa dočkat priemery, zomieram zvedavostou, o čo tam pojde, aj keby som mal íst sám do kina :D
 Patrik (15.03.2008)

Mam skvelu spravu:-) podla servera moviemania.sk je oficialna premiera filmu na Slovensku 24.7.2008!!! Pisala som im a oni,ze dostavaju tieto datumy priamo od distributorov!! AAA! Fakt som sa zacinala bat,ze si na ten film budem musiet pockat mesiac alebo tak ;-)
 xloverin (27.02.2008)

Diky, xloverin!!!!!!
 Ivette M.L. (25.02.2008)

OK decka toto bude dlhe. Neviem ci niekto vedel o Vandercon konferencii ktora sa konala vcera v San Franciscu. Ale prvykrat tam vystupili Gillian, David, Chris a Frank spolu opat! A to nie je vsetko! Po skonceni (alebo mozno este pocas) padla stranka xfilesnews.com od obrovskeho naporu fanusikov. Padlo jedno z najvacsich americkych xfiles for Haven. V priebehu nasledujucich hodin sa na youtube objavili tri videa s touto tematikou, za 5 minut ich videlo priblizne 150 ludi, ja osobne som refreshovala youtube kazde dve minuty. Asi mi to nedovoli pastnut priame linky takze: watch?v=INRwdPcUntg (zaznam), watch?v=KoJCtCUooKg (necely trailer) a vlastne vsetko je aj na stranke xfiles2ndmovie.blogspot.com je po spanielsky ale videam a obrazkam rozumiet budete. ENJOY!
 xloverin (24.02.2008)

nemam rada spoilery, ale aj tak stale po nejakom pozeram, pretoze to jednoducho...nevydrzim :-D
 Ivette Miháliková Lešundáková (31.01.2008)

Vitaj Pato, tesi ma,ze sa ti podarilo registrovat :-) mala otazka na vas vsetkych. mate radi spoliery co sa tyka xf2? Ja NIE, chcem sa nechat prekvapit:-) aj ked som nemohla odolat fotkam z natacania;-)
 xloverin (30.01.2008)

Zdravim Vas Aktaci. Konečne som sa registroval aj ja heh. Neskutočne sa teším. Po nejakej dobe som sa znova vrátil k svojmu detského seriálu. Len dúfam, že už nebudem nahánat ostatné deti po ihriskách a volat na ne FBI :)))..
 Patrik (29.01.2008)

HAHA! Idem s tebou na tu polnocnu premieru:-)) dufam,ze bude:-) a tesi ma,ze sme este nevymreli!
 xloverin (28.01.2008)

Fuu, tak taka sialenost, ze by Scully hral niekto iny mi ani nenapadla, to sme sa nerozumeli. Som neskutocne zvedava na ten film... som ochotna ist aj na polnocnu premieru sama do kina, ked muz nebude ochotny. Vyhrabem ten privesok s X, kupim si popcorn a budem pokojne sediet medzi dalsimi blaznami, ktorych uchylka menom X-files ani po rokoch neopustila. VIVAT X-FILES!
 Ivette M.L. (17.01.2008)

Aby som este dodala,dufam,ze Amandy vela nebude, no film sa toci od 10 decembra a do Vianoc Gillian vo Vancouvri nebola, takze predpokladam,ze tocili scenky bez nej a teraz sa uz plne cini aj ona.
 xloverin (16.01.2008)

Ahojte vsetci! Aby som odpovedala:vo filme bude hrat Amanda Peet agentku FBI, nie vsak Scullyovu, to sa nebojte, Gillian si to predsa nenecha ujst. V juli vsetci hor sa do kina!
 xloverin (16.01.2008)

Ahoj vsetkym!MAm doma serial Akta X,vymenim ho alebo predam -cena prazdnych DVD,Chcem sa ich zbavit lebo si tento serial postupne kupujem na DVD ako teraz vychadza...pokial bude mat niekto zaujem budem velmi rad...:)
 Martin (15.01.2008)

Martin, ja si stahujem serialy cez program Azareus, musis si ho zohnat. Titulky cez titulky.com, ale nemusia sediet, mne, bohuzial, pri XF nesedeli, ale inak to de. A blizsie o seriach, dokonca uzasne podrobne, sa docitas na tejto stranke, v epizodach. Good luck!
 Ivette M.L (11.01.2008)

X-files fandim uz cez 10 rokov a to je v mojom kratkom zivote pomerne dlha doba. Je to fantasticky serial a hoci som na par rockov na neho zabudla a pozeravala ine scifi, akonahle sa vratili XF, vsetko vo mne ozilo a je zo mna zase ten manik, ako ked som mala 13, je to sila! Parada, ze bude druhy film, ani sa mi tomu nechce verit. Len, chcem sa spytat, vraj v druhom filme bude viac nejakej Amandy ako Scully, dufam, ze je to len nejaky informacny sum. Alebo nie?
 Ivette M.L. (11.01.2008)

Neviete mi povedat nieco blizsie o seriach 7, 8, 9 z Aktov X? Dalej by ma zaujimalo, kde by som mohol pozhanat serialy Millenium a Faktor PSI? Dakujem
 Martin Krystynek (8.01.2008)

TheX-Files © Twentieth Century Fox Film Corp. 1994-2002

obsah © X_Follower 1998-2008 | design © Wyktor 2001-2002 | engine © Stano Lacko 1998-2005